«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

Турнір з міні-футболу на кубок «БудCUP»

09.10.2016

30 вересня 2016 року на базі спортивного комплексу «Політ», що розташований за адресою: м.Київ, пр. Повітрофлотський, 80, відбувся турнір з міні-футболу на кубок «БудCUP» з нагоди п’ятиріччя заснування нашої організації. Місця серед призерів турніру розподілилися наступним чином: 3-е місце посіла команда «Гільдії інженерів технічного нагляду», 2-е місце зайняла команда Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, перше місце в упертій боротьбі виборола команда всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві». Також було визначено кращого гравця турніру, яким став воротар команди ВУГіП О.Телепенько. Перед початком гри перший віце-президент ВУГіП Ю.Рубан вручив медаль «За вагомий внесок у розвиток саморегулювання у сфері архітектурної діяльності» керівнику відокремленого підрозділу ВУГіП у Київській області М. Буту. Нижче розташовані світлини нагородження медаллю ВУГіП, команди-призери, кращий гравець турніру, моменти гри та вболівальники, які спостерігали за грою.