«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ПРОФЕСІЙНУ АТЕСТАЦІЮ — рішення ААБК від 04.10.2018 р.

На черговому засіданні Атестаційної архітектурно-будівельної комісії саморегулівної Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», яке відбулося  04 жовтня 2018 р. в Києві, було прийнято рішення про видачу кваліфікаційних сертифікатів інженерам технічного нагляду, які пройшли професійну атестацію (перелік осіб наведений нижче).


кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд 
1 Біляк Павло Миронович
2 Бойко Петро Петрович
3 Варнікова Юлія Олександрівна
4 Германич Олександр Віталійович
5 Данило Микола Ігорович
6 Дудник Василь Григорович
7 Єрьоменко Юрій Іванович
8 Заславський Василь Павлович
9 Ігнатьєв Віталій Костянтинович
10 Казьмір Йосип Григорович
11 Колода Дмитро Валерійович 
12 Король Олег Михайлович
13 Негой Вадим Володимирович
14 Пантрепа Сергій Павлович
15 Пахомов Олександр Вікторович
16 Піхельсон Ростислав Овсійович
17 Побуцький Іван Михайлович
18 Полюхович Ігор Васильович
19 Рак Віктор Якович
20 Рябчук Євген Іванович
21 Селіванов Віктор Михайлович
22 Сопіт Володимир Володимирович
23 Тегза Іван Іванович
24 Харко Володимир Валерійович
25 Шпорлюк Назар Володимирович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг 
1 Бережной Ілля Олександрович
2 Дерев'янко Євген Вікторович
3 Карабінович Микола Степанович
4 Кепша Андрій Шімонович
5 Майборода Сергій Вікторович
6 Петлюх Анатолій Григорович
7 Саган Мар'ян Миколайович
8 Стецьків Павло Степанович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд
1 Балябін Олександр Іванович
2 Бондаренко Сергій Володимирович
3 Васильєва Ганна Олександрівна
4 Волков Олег Вікторович
5 Гишко Мирослав Богданович
6 Гугля Олександр Сергійович
7 Демків Дмитро Дмитрович
8 Дубницький Іван Тадейович
9 Заборний Дмитро Володимирович
10 Зброжек Леонід Анатолійович
11 Ісак Юрій Юрійович
12 Линник Андрій Володимирович
13 Медведєв Сергій Марсальович
14 Рубан Іван Григорович
15 Савко Євген Євгенійович
16 Семенович Владислав Вадимович
17 Соколов Роман Геннадійович
18 Тимків Богдан Романович
19 Тутка Андрій Олегович
20 Уперенко Юрій Володимирович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг 
1 Дерябін Олексій Михайлович

кваліфікаційний рівень - провідний інженер з технічного нагляду 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд 
1 Кулик Сергій Миколайович
2 Лобойченко Дмитро Миколайович
3 Пєтухова Таїсія Петрівна
4 Потоцький Андрій Григорович
5 Саликін Артем Сергійович
6 Токарчук Олександр Іванович