«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ПРОФЕСІЙНУ АТЕСТАЦІЮ — рішення ААБК від 07.07.2017 р.

На черговому засіданні Атестаційної архітектурно-будівельної комісії саморегулівної Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», яке відбулося 07 липня 2017 р. в Києві, було прийнято рішення про видачу кваліфікаційних сертифікатів інженерам технічного нагляду, які пройшли професійну атестацію (перелік осіб наведений нижче)

    кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії 
   спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Атаманчук Андрій Богданович
2 Ашадзе Микола Тамазійович
3 Брожик Ігор Миколайович
4 Варгуляк Геннадій Борисович
5 Вихопень Степан Васильович
6 Вінников Денис Леонідович
7 Геращенко Вадим Валерiйович
8 Денисова Людмила Болеславівна
9 Дідусь Юрій Миколайович
10 Дуда Ярослав Петрович
11 Зобків Роман Ігорович
12 Козаченко Олена Володимирівна
13 Колот Олексій Іванович
14 Коровкін Федір Миколайович
15 Кравчук Іван Степанович
16 Лисенко Віктор Васильович
17 Малій Анатолій Іванович
18 Манчак Валентин Миколайович
19 Несух Микола Михайлович
20 Нєгрєй Юрій Анатолійович
21 Півницький Микола Іванович
22 Пінчук Олександр Олександрович
23 Покровська Наталя Юріївна
24 Прокопюк Валерій Анатолійович
25 Сердюк Петро Миколайович
26 Синельник Євген Володимирович
27 Сокол Владислав Вікторович
28 Ясінський Олег Володимирович


    кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії 
   спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Бобошко Володимир Григорович
2 Варвянський Володимир Іванович
3 Волошко Микола Васильович
4 Гапонов Андрій Михайлович
5 Дера Віталій Олегович
6 Домашич Геннадій Петрович
7 Коротков Валерій Вікторович
8 Кухаренко Ігор Вадимович
9 Куян Олексій Васильович
10 Міневська Світлана Анатоліївна
11 Позивайлов Анатолій Олександрович
12 Руденко Володимир Сергійович
13 Сосонний Геннадій Іванович
14 Фастівець Сергій Миколайович
15 Хомин Євгеній Михайлович
16 Яцейко Володимир Романович

     
    кваліфікаційний рівень - провідний інженер з технічного нагляду
   спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд 

1 Дроздов Ростислав Юрійович
2 Іванець Богдан Максимович
3 Крупник Олексій Петрович
4 Марко Леся Антонівна
5 Нікітін Костянтин Геннадійович
6 Посєва Максим Вікторович
7 Прика Марія Володимирівна
8 Радченко Михайло Миколайович
9 Сєвєрєнко Володимир Леонардович
10 Соколовський Вячеслав Станіславович
11 Фількин Олександр Вікторович
12 Черняхович Олександр Валентинович