«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ПРОФЕСІЙНУ АТЕСТАЦІЮ — рішення ААБК від 24.05.2018 р.

На черговому засіданні Атестаційної архітектурно-будівельної комісії саморегулівної Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», яке відбулося  24 травня 2018 р. в Києві, було прийнято рішення про видачу кваліфікаційних сертифікатів інженерам технічного нагляду, які пройшли професійну атестацію (перелік осіб наведений нижче).


кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд 

1 Бараннік Віктор Гарусович
2 Бодян Вадим Сергійович
3 Гамбург Ігор Віталійович
4 Гапченко Сергій Андрійович
5 Гарасим Олександр Дмитрович
6 Гриненко Антон Васильович
7 Давидов Анатолій Валерійович
8 Данко Ярослав Юлійович
9 Денісєнко Наталія Василівна
10 Діхтярь Олександр Сергійович
11 Дрозд Юрій Володимирович
12 Журавльов Віталій Євгенійович
13 Іллічова Наталя Вікторівна
14 Іщук Олександр Сергійович
15 Кондаков Олег Ігорович
16 Криворученко Валерій Володимирович
17 Кудрявцев Володимир Леонтійович
18 Купецький Ярослав Ярославович
19 Левитський Владислав Олегович
20 Легкодухов Володимир Григорович
21 Ліпатов Олександр Федорович
22 Марченко Андрій Анатолійович
23 Мигович Юрій Михайлович
24 Микитин Ігор Володимирович
25 Минзат Валерій Михайлович
26 Мороз Ігор Федорович
27 Мухортова Наталія Геннадіївна
28 Назарук Роман Мирославович
29 Нєдялков Віталій Афанасійович 
30 Обізний Олександр Олександрович
31 Павленко Тарас Юрійович
32 Пакула Микола Леонідович
33 Перепелиця Олександр Леонідович
34 Пода Олександр Миколайович
35 Пузина Олексій Анатолійович
36 П'янтківська Марина Вікторівна
37 Раутенберг Валентина Анатоліївна
38 Рикова Олеся Юріївна
39 Сидоренко Андрій Олександрович
40 Смірнов Юрій Михайлович
41 Солдатенко Олег Сергійович
42 Сюткін Євген Ігорович
43 Танцюра Олександр Аркадійович
44 Терещенко Віталій Петрович
45 Тимбай Вадим Олександрович 
46 Торський Василь Михайлович
47 Турик Андрій Богданович
48 Шалівський Володимир Олександрович
49 Шенгелія Ємзарі Арсенович
50 Шматко Сергій Олексійович
51 Шульга Михайло Федорович
52 Яненко Олександр Сергійович


кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг 

1 Барчук Микола Йосипович
2 Вознесенський Віталій Вікторович
3 Главатських Ірина Володимирівна
4 Добосевич Юрій Михайлович
5 Колодчак Андрій Романович
6 Кривець Юрій Олександрович
7 Міхеєв Олександр Юрійович
8 Муромець Микола Володимирович
9 Ноздрін Олександр Володимирович
10 Орищин Олексій Миколайович
11 Пилипенко Людмила Степанівна
12 Тимчишак Микола Васильович
13 Черкес Оксана Данилівна
14 Черуха Олександр Анатолійович


кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Грузинський Дмитро Олександрович
2 Гусаров Микола Васильович
3 Коваль Олександр Володимирович
4 Овечко Антон Володимирович
5 Чернишев Денис Олегович
6 Яковенко Віктор Васильович


кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг  

1 Копинець Іван Вікторович
2 Пацак Роман Дмитрович
3 Семенюк Роман Віталійович


кваліфікаційний рівень - провідний інженер з технічного нагляду
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Левченко Леонід Віталійович
2 Пацак Роман Дмитрович
3 Яшин Денис Олексійович


кваліфікаційний рівень - провідний інженер з технічного нагляду 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг 

1 Копинець Анна Олександрівна