«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ПРОФЕСІЙНУ АТЕСТАЦІЮ — рішення ААБК від 25.12.2015 р.

На черговому засіданні Атестаційної архітектурно-будівельної комісії саморегулівної Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», яке відбулося  25 грудня 2015 р. в Києві, було прийнято рішення про видачу кваліфікаційних сертифікатів інженерам технічного нагляду, які пройшли професійну атестацію (перелік осіб наведений нижче).

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду 

спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Андріянов Анатолій Миколайович

2 Андрущак Тарас Мірчович

3 Башта Олександр Володимирович

4 Березанець Валентина Олександрівна

5 Бикова Ольга Олександрівна

6 Біланов Віктор Іванович

7 Блащук Сергій Вікторович

8 Боднар Богдан-Іван Дмитрович

9 Буртний Володимир Миколайович

10 Бут Петро Михайлович

11 Велижанська Ірина Валентинівна

12 Гайдай Ольга Віталіївна

13 Гром Лідія Михайлівна

14 Драница Сергій Миколайович

15 Дурдас Григорій Васильович

16 Ждановський Микола Михайлович

17 Жук Микола Савович

18 Журавльова Анна Сергіївна

19 Задорожний Едуард Сергійович

20 Занога Віктор Миколайович

21 Запрутняк Віктор Іванович

22 Іванюшин Сергій Артурович

23 Ілієв Олександр Миколайович

24 Казаєв Анатолій Олександрович

25 Казаку Євгенія Іванівна

26 Карлов Денис Анатолійович

27 Кирилов Олександр Михайлович

28 Кльосов Ігор Вячеславович

29 Коломійцева Олена Петрівна

30 Кудренко Дмитро Олександрович

31 Малик Олександр Миколайович

32 Малина Григорій Миколайович

33 Малов Олександр Олександрович

34 Махновський Валентин Леонідович

35 Меркулова Наталія Олександрівна

36 Міневська Світлана Анатоліївна

37 Мокрий Юрій Олегович

38 Новіков Юрій Вікторович

39 Павлова Ірина Миколаївна

40 Паровик Геннадій Миколайович

41 Пересоляк Михайло Васильович

42 Полікарпов Олег Володимирович

43 Попов Леонід Євгенович

44 Попьонкін Роман Анатолійович

45 Руденко Євген Вікторович

46 Саєнко Наталія Григорівна

47 Северухін Олег Миколайович

48 Сокуренко Павло Миколайович

49 Соловйов Юрій Григорович

50 Старкова Наталія Олексіївна

51 Титюк Анатолій Олександрович

52 Ходоренко Юрій Леонідович

53 Шаманова Лілія Миколаївна

54 Шевирьов Сергій Миколайович

55 Шевчук Віталій Іванович

56 Шульженко Олена Леонідівна

57 Юзич Сергій Михайлович

58 Ясковець Володимир Олександрович


кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії

спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд


1 Андрейченко Володимир Борисович

2 Бабицький Олександр Андрійович

3 Базенко Олександр Іванович

4 Барташук Олександр Васильович

5 Бачек Валерій Федорович

6 Берегова Антоніна Олексіївна

7 Білий Федір Іванович

8 Бойчак Віталій Михайлович

9 Бондаренко Сергій Володимирович

10 Буковецький Семен Андрійович

11 Вароді Михайло Йосипович

12 Висоцький Денис Миколайович

13 Вовк Орест Павлович

14 Герич Іван Йосипович

15 Гревцев Михайло Леонідович

16 Гурський Богдан Богданович

17 Добощак Роман Богданович

18 Довгань Петро Семенович

19 Дрозд Людмила Григорівна

20 Єрьомін Валерій Олександрович

21 Жеріков Євген Іванович

22 Зайцев Ігор Анатолійович

23 Іванович Олександр Володимирович

24 Іваночко Михайло Михайлович

25 Кириленко Юрій Федорович

26 Козак Василь Веніамінович

27 Короваєнко Олександр Володимирович

28 Коротун Інна Михайлівна

29 Кравченко Анатолій Сергійович

30 Крекотень Ігор Петрович

31 Кузьмін-Полянський Володимир Георгійович

32 Макаров Максим Олегович

33 Малихін Андрій Сергійович

34 Маляренко Олексій Іванович

35 Масловський Сергій Анатолійович

36 Нахман Віктор Іванович

37 Олійник Людмила Богданівна

38 Олійник Ярослав Йосипович

39 Остапенко Святослав Володимирович

40 Павленко Дмитро Вікторович

41 Пашко Ярослав Іванович

42 Перелигін Сергій Юрійович

43 Пилипенко Надія Сергіївна

44 Повстюк Василь Логвинович

45 Подскребкін Олександр Олександрович

46 Пожайрибко Борис Євгенійович

47 Пророченко Євгеній Григорович

48 Ракич Іван Валерійович

49 Ракчеєв Олександр Михайлович

50 Ричнюк Ганна Василівна

51 Сорокопуд Сергій Петрович

52 Старостенко Михайло Петрович

53 Таран Анатолій Вікторович

54 Тимчишин Іван Петрович

55 Ткачук Валентина Василівна

56 Траль Юрій Юрійович

57 Трендовський Іван Миколайович

58 Усенко Олег Володимирович

59 Фіцай Юрій Іванович

60 Чех Микола Олексійович

61 Чуб Сергій Павлович

62 Шайтанова Ольга Геннадіївна

63 Шиптя Володимир Григорович

64 Шкриль Володимир Васильович

65 Яремко Мирон Євгенійович

66 Яровенко Орислава Онуфріївна

67 Ярощук Катерина Володимирівна


кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду 

спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг


1 Колос Олексій Володимирович

2 Кузнецова Наталія Володимирівна

3 Мітеров Віктор Михайлович

4 Стеценко Олександр Миколайович