«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ПРОФЕСІЙНУ АТЕСТАЦІЮ — рішення ААБК від 25.10.2018 р.

На черговому засіданні Атестаційної архітектурно-будівельної комісії саморегулівної Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», яке відбулося  25 жовтня 2018 р. в Києві, було прийнято рішення про видачу кваліфікаційних сертифікатів інженерам технічного нагляду, які пройшли професійну атестацію (перелік осіб наведений нижче).


кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд 
1 Арзікулова Світлана Михайлівна
2 Аркуша Ігор Олександрович
3 Балушок Олена Михайлівна
4 Безрук Віталій Петрович
5 Бігун Олександр Миколайович
6 Бікац Андрій Валерійович
7 Бобенко Дмитро Анатолійович
8 Бороденко Олександр Васильович
9 Бринецький Володимир Іванович
10 Брітван Євген Валер'янович
11 Вовчик Василь Іванович
12 Воробйов Ігор Сергійович
13 Гавриляк Михайло Іванович
14 Гелеішвілі Михайло Єрмілаозович
15 Гонтарський Назар Володимирович
16 Гопайнич Любомир Мирославович
17 Грогодза Валерій Васильович
18 Гуркало Анатолій Васильович
19 Золотухін Денис Дмитрович
20 Іванюк Андрій Михайлович
21 Казидуб Сергій Павлович
22 Калінін Дмитро Михайлович
23 Кизим Микола Олександрович
24 Кириллов Володимир Георгійович
25 Кисельов Віталій Геннадійович
26 Кісенко Віталій Олександрович
27 Клименюк Володимир Іванович
28 Колоколов Едуард Васильович
29 Коломієць Роман Федорович
30 Кондратюк Дмитро Васильович
31 Корнійчук Олександр Миколайович
32 Коцюмбас Йосиф Миколайович
33 Кушнаренко Василь Володимирович
34 Лановий Олександр Борисович
35 Левко Іван Петрович
36 Левчик Сергій Васильович
37 Лісун Володимир Валерійович
38 Мазур Григорій Йосипович
39 Максак Анастасія Володимирівна
40 Марштупа Микола Миколайович
41 Маслюк Микола Володимирович
42 Михайлов Олексій Вікторович
43 Нестеренко Сергій Юрійович
44 Олюнін Сергій Анатолійович
45 Остапкович Олександр Миколайович
46 Павлюк Максим Павлович
47 Панчишин Андрій Ярославович
48 Пастухов Віктор Васильович
49 Пащенко Тетяна Дмитрівна
50 Перепелиця Руслан Володимирович
51 Пирожук Людмила Павлівна
52 Подлісняк Костянтин Вячеславович
53 Пушняк Віталій Васильович
54 Ревуцький Роман Анатолійович
55 Різник Олег Петрович
56 Саченко Ілля Анатолійович
57 Смертенюк Ігор Михайлович
58 Сокирко Віталій Володимирович
59 Тарасов Олександр Іванович
60 Тимченко Юрій Миколайович
61 Тітомир Олександр Вікторович
62 Тхорук Микола Миколайович
63 Черниш Дмитро Олексійович
64 Чучман Олег Богданович
65 Шереметьєв Валерій Валентинович
66  Щербаченко Дмитро Ігорович
67 Яковенко Валерій Анатолійович
68 Яровий Петро Опанасович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг 
1     Грисенко Олексій Миколайович
2 Донець Андрій Михайлович
3 Зосименко Дмитро Вікторович
4 Свадеба Ігор Юрійович
5 Ткаченко Олександр Вікторович
6     Хвойницький Святослав Олександрович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд
1    Андрійчук Костянтин Миколайович
2 Бринецький Андрій Іванович
3 Буханенко Сергій Олександрович
4 Волик Андрій Володимирович
5 Гусєв Леонід Михайлович
6 Депешко Олександр Володимирович
7 Дохняк Павло Павлович
8 Дупак Віталій Вікторович
9 Карамнов Володимир Олексійович
10 Карєєв Ігор Олександрович
11 Котул Олексій Ігорович
12 Максак Раїса Григорівна
13 Науменко Павло Вікторович
14 Сердюк Олександр Герасимович
15 Шателен Олександр Васильович
16 Шварцев Костянтин Васильович
17   Шулик Ярослав Іванович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг 
1    Кожушко Тетяна Олександрівна
3 Конопліцький Іван Іванович
2 Самсонов Василь Іванович
4 Семотюк Василь Васильович

кваліфікаційний рівень - провідний інженер з технічного нагляду
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд
1    Вовк Сергій Олександрович
2 Кабенок Тетяна Іванівна
3 Матвієнко Сергій Володимирович
4 Набока Віталій Дмитрович
5 Негара Артур Миколайович
6 Оначишич Сергій Атанасійович
7 Рагозін Юрій Григорович