«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

Президент ГІТН

Всеукраїнської громадської організації 
«Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури»


ПРАВ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ

Прав Ю.Г..jpg


Президент Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», віце-президент Громадської спілки «Міждержавна гільдія інженерів-консультантів», професор кафедри публічного адміністрування Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук ПАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом».

Народився 05 липня 1963 року в місті  Брянка Луганської  області. Має дві вищі освіти ступінь кандидата економічних наук, диплом доцента. Має понад 70 наукових та фахових публікацій у українських та закордонних виданнях.  Дійсний член академія будівництва України. Провідний інженер технічного нагляду.

Прав Ю.Г. має активну громадську позицію, заслужений авторитет, володіє глибокими фундаментальними знаннями і професійними здібностями у сфері управління. Вдало поєднує виробничу і наукову діяльність. Успішно працював на керівних посадах як у державному секторі, так і у комерційних структурах і громадських об’єднаннях.

Приймав участь у розробці і впровадженні законодавчих та нормативних актів в Україні. Активно займається громадською діяльністю щодо формування професійного середовища будівельної сфери України.

Всіляко сприяє волонтерській діяльності для підтримки військових в зоні АТО і є одним з  ініціаторів створення ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця".

Заслужений економіст України, за вагомі досягнення, багаторічну сумлінну працю та за високу професійну майстерність нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, грамотою Верховної Ради України, грамотами і відзнаками різних міністерств України.