На Херсонщині у Високопільській громаді відновили пошкоджену загарбниками водогінну мережу
04.07.2024
У Високопільській громаді понад шість тисяч мешканців отримали доступ до якісного водопостачання.Водогоні мережі населених пунктів були пошкоджені окупантами, через що єдиним джерелом питної води у Високопілля був підвіз.
Для відновлення системи водопостачання експерти-інженери організації Південна стратегія розвитку Southern Development Strategy розробили комплексні рішення. Пробурили свердловину, встановили помпу продуктивністю 12 куб. м на годину та водонапірну башту об’ємом 15 кубів.
Крім того, благодійники передали місцевому комунальному господарству матеріали для облаштування вуличних водогонів довжиною близько 7 кілометрів.
![449757796_861825385979292_3389373957344756852_n.jpg 449757796_861825385979292_3389373957344756852_n.jpg](/upload/medialibrary/94e/449757796_861825385979292_3389373957344756852_n.jpg)
Херсонська обласна державна адміністрація
Назад в раздел