У Київській області триває капремонт Макарівського ліцею №1 коштом Європейського інвестиційного банку
04.06.2024
До війни у Макарівському ліцеї №1 навчалась 1 057 учнів. Під час активних бойових дій будівля зазнала значних руйнувань. Були пошкоджені опорні конструкції, покрівля, фасад. Також із ладу були виведені інженерні мережі. За результатами технічної експертизи будівля ліцею була визнана аварійною. Учні змушені були навчатися в інших навчальних закладах в офлайн режимі.
Роботи з відновлення розпочалися в травні в рамках «Програми з відновлення України», що фінансується Європейським інвестиційним банком.
В ліцеї передбачено провести відновлення покрівлі, термомодернізацію, відремонтувати класні приміщення, спортивну залу, їдальню та коридори, замінити інженерні мережі, встановити системи пожежної сигналізації та оповіщення.
Наразі проводяться демонтаж пошкоджених конструкцій та інженерних мереж. Підрядник підсилює фасади. Триває облаштування підвальної частини будівлі, де буде тимчасове укриття.
![445109570_766881598954193_6844409734991323208_n.jpg 445109570_766881598954193_6844409734991323208_n.jpg](/upload/medialibrary/eea/445109570_766881598954193_6844409734991323208_n.jpg)
![444468681_766881708954182_8070510182403816611_n.jpg 444468681_766881708954182_8070510182403816611_n.jpg](/upload/medialibrary/7df/444468681_766881708954182_8070510182403816611_n.jpg)
![447232454_766881628954190_8704045596247211971_n.jpg 447232454_766881628954190_8704045596247211971_n.jpg](/upload/medialibrary/690/447232454_766881628954190_8704045596247211971_n.jpg)
![447278087_766881678954185_8670584217306770812_n.jpg 447278087_766881678954185_8670584217306770812_n.jpg](/upload/medialibrary/bbd/447278087_766881678954185_8670584217306770812_n.jpg)
Київська обласна військова адміністрація
Назад в раздел