«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

До уваги: ЗВІТ інженерів з технічного нагляду

10.01.2019

Статтею 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» встановлено умови безстроковості дії кваліфікаційних сертифікатів відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єктів архітектури. Однією з таких умов є відсутність перерви у роботі за фахом строком понад три роки.

Відповідно до листа МІНРЕГІОНУ від 30.11.2017 р. №7/17-13105 «саморегулівні організації у сфері архітектурної діяльності мають вживати заходів з метою дотримання законодавства щодо професійної атестації фахівців, зокрема щодо отримання та відображення в Реєстрі атестованих осіб (далі – Реєстр) актуальної інформації про відповідальних виконавців, зокрема, щодо умов безстроковості дії виданих кваліфікаційних сертифікатів».

У зв’язку з необхідністю подання до Реєстру, розміщеному на офіційному сайті Мінрегіону www.minregion.gov.ua, достовірної актуальної інформації про відсутність у інженера з технічного нагляду порушень діючого законодавства, зокрема, умов безстроковості дії виданих кваліфікаційних сертифікатів, Гільдія ПРИЙМАЄ ЗВІТИ про дотримання обов’язкових вимог статті 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» щодо відсутності перерви у роботі за фахом понад три роки за встановленою ФОРМОЮ.


 depositphotos_112567176-stock-illustration-files-download-icon-files-download.jpgФОРМА ЗВІТУ для завантаження


Звіти інженерів з технічного нагляду за 2018 р. надаються до Гільдії у термін до 01 липня 2019 року. 


У РАЗІ НЕ НАДАННЯ ЗВІТУ у зазначений термін передбачається внесення до Реєстру відомостей про відсутність даних щодо фактичної роботи інженера з технічного нагляду за фахом протягом останніх трьох років, та недотримання умов безстроковості дії кваліфікаційних сертифікатів згідно вимог ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», у зв’язку з наявністю перерви в роботі за фахом інженера з технічного нагляду понад три роки, що передбачає проходження професійної атестації в установленому порядку.

Зазначена у Реєстрі інформація використовується органами державно-архітектурного контролю при здійсненні дозвільно-реєстраційних та контрольних функції.


Інформація за телефоном:  067-327-57-93

 

Назад в раздел