«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

ЄДЕССБ – алгоритм дій інженера технічного нагляду


АЛГОРИТМ ДІЙ

І. Первинна верифікація

1. Перейти за посиланням https://admin.e-construction.gov.ua/dashboard та пройти авторизацію за допомогою власного електронного ключа.

2. При першому вході система запросить заповнити інформацію в розділі «Профіль». Далі треба перейти в АРМ ЗАЯВНИКА/ЗАМОВНИКА та обрати розділ:
«Створити звернення», та  обрати тип звернення «Звернення до саморегулівної організації».

3. У вікні «створення звернення» обрати тип звернення «Верифікація атестованої особи», обрати організацію, якій адресованна заявка (Всеукраїнська громадська організація «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури») та заповнити дані.

4. Після заповнення заявки натиснути кнопку «Відправити». У АРМ ЗАЯВНИКА/ЗАМОВНИКА в розділі «Звернення» з’явиться нова заявка зі своїм унікальним кодом, з початковим статусом «Нова».

5. Після підтвердження вказаних в заявці даних саморегулівною організацією, статус зміниться на «Верифіковано».
     
*У разі отримання статусу «Відхилено» потрібно зв’язатися із саморегулівною організацією.


ІІ. Подальша робота у ЄДЕССБ

6. Після отримання статусу «Верифіковано», при повторному вході, після авторизації, в лівому меню доступний АРМ АТЕСТОВАНА ОСОБА.

В АРМ АТЕСТОВАНА ОСОБА інженеру технічного нагляду доступні такі дії:

- Внесення відомостей про технічний нагляд на певному об’єкті. В разі успішного заповнення параметрів документа, система формує відповідний «Витяг»;

- Перегляд «Переліку організацій, в яких мене додано як атестовану особу або співробітника». Цей розділ дозволяє, у разі неузгодженого з інженером технічного нагляду внесення даних про нього на певний об’єкт, сформувати «Заяву про не підтвердження»;

- Внесення Повідомлення про призупинення технічного нагляду. Наявність такого Повідомлення без відповідної реакції Замовника, зокрема, не дозволить у подальшому ввести об’єкт у експлуатацію.


  III. Внесення змін до профілю

7. У разі необхідності внесення змін, наприклад щодо отримання сертифікату вищої категорії, відповідне звернення можна сформувати як через АРМ ЗАЯВНИКА/ЗАМОВНИКА, так і через АРМ АТЕСТОВАНА ОСОБА.

Зміни є підтвердженими у разі отримання статусу заявки «Верифіковано».