|
Для отримання сертифікату ІТН за будівництвом БУДІВЕЛЬ І СПОРУДОсоба, яка має намір отримати сертифікат інженера технічного нагляду за будівництвом будівель і споруд має:
СХЕМА (натиснути тут)
КРОК 1. З метою уникнення невиправданих витрат, для ПОПЕРЕДНЬОГО ВИЗНАЧЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ КВАЛІФІКАЦІЙНИМ ВИМОГАМ, необхідних для проходження професійної атестації, ПОДАТИ, за вказаними нижче адресами (залежно від того де, планує проходити підвищення кваліфікації) на паперовому носії чи електронною поштою: 1. заяву на проведення підвищення кваліфікації ( бланк: юридична особа / фізична особа);2. копію документа (документів) про освіту; 3. копію документів про трудову діяльність та стаж; 4. стислий звіт про професійну діяльність в форматі MS Word (бланк) (зразок заповнення).
КРОК 2. Отримавши позитивну відповідь, щодо відповідності кваліфікаційним вимогам, особа має пройти ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ за програмами затвердженими Атестаційною архітектурно-будівельною комісією за напрямом професійної атестації. Заняття проходять в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові (адреси та телефони вказані вище). Тривалість занять 5 днів (з понеділка по п’ятницю) з 9:00 по 18:00. Вартість 12600,00 грн. По завершенню занять особа отримує свідоцтво про підвищення кваліфікації, копія якого є одним із обов’язкових документів, які подаються до Атестаційної комісії для проходження професійної атестації.
КРОК 3. До початку занять з підвищення кваліфікації, ПОДАТИ ( на паперовому носії (надсилати електронною поштою не потрібно) за вказаними вище адресами (залежно від того де, особа планує проходити підвищення кваліфікації), оформлені належним чином ДОКУМЕНТИ, які перераховані нижче:
КРОК 4. По завершенню занять з підвищення кваліфікації пройти професійну атестацію (в т.р. СКЛАСТИ ІСПИТ) (згідно графіку та попередньої реєстрації), попередньо оплативши його. «Відповідальний виконавець окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створення об’єктів архітектури вносить плату за проведення професійної атестації перед проведенням іспиту в розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 01 січня поточного року, яка складає 3405,00 грн.
Оплата за іспит проводиться особисто особою, яка має намір отримати сертифікат. ( Іспити будуть проводитися згідно графіка, розміщеного на сайті. Після закінчення карантину - в останній день занять з підвищення кваліфікації).
платіжний документ про внесення плати за проведення професійної атестації (реквізити для оплати за проведення професійної атестації). Якщо іспит складено успішно, Атестаційна архітектурно-будівельна комісія у місячний строк розглядає надані їй документи (вище вказані) та приймає рішення про видачу кваліфікаційного сертифіката або про відмову в його видачі.
КРОК 5. Після винесення рішення Атестаційної архітектурно-будівельної комісії про атестацію відповідального виконавця робіт, відомості будуть внесені до реєстру атестованих осіб – детальніше в розділі сайту ВИДАЧА СЕРТИФІКАТІВ ІТН.
Детальніша інформація:
ПРИМІТКА Відповідно до ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», Зміни № 11 до розділу І «Керівники, професіонали, фахівці» Випуску 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» Довідника кваліфікаційних характеристик працівників, затвердженої наказом Мінрегіону від 08.08.2017 р. № 192 та рішення Атестаційної архітектурно-будівельної комісії від 17.09.2016 р., Протокол № 19 відповідальні виконавці, які одержали відповідний кваліфікаційний сертифікат, виконують ті види робіт (послуг), право виконання яких визначено кваліфікаційним сертифікатом. Зокрема:
|