«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

МГІК та OICE підписали Меморандум про взаєморозуміння

05.08.2022


Результатом попередніх зустрічей та свідченням спільності позицій сторін стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міждержавною гільдією інженерів-консультантів (МГІК) та Асоціацією інженерно-архітектурних та техніко-економічних консультаційних організацій Італії (OICE).

Метою Меморандуму є визначення загальних засад співпраці та координація зусиль і можливостей для ефективної спільної діяльності італійських та українських компаній.

OICE та МГІК підтвердили зацікавленість у поглибленні співробітництва з метою реалізації проектів у будівництві та суміжних галузях під час відновлення України та прагнуть заохочувати й розвивати взаємні контакти шляхом регулярного обміну інформацією, забезпечення мережевих заходів, пошуку шляхів удосконалення передових інженерно-методичних практик.

Ми впевнені, що обмін досвідом та співпраця фахових галузевих об’єднань України та Італії сприятиме розвитку ринку інжинірингово-консалтингових послуг обох країн та повоєнній відбудові України.Джерело: МГІК

Назад в раздел