«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

За підтримки європейських партнерів у Запоріжжі тривають роботи з відновлення понівечених та зруйнованих будинків

12.04.2024


За підтримки європейських партнерів у Запоріжжі тривають роботи з відновлення понівечених та зруйнованих будинків. Німеччина – серед надійних партнерів як нашої країни, так і Запорізької області.

Під час відвідин Запоріжжя Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН Мартін Єґер спільно з начальником Запорізької обласної військової адміністрації Іваном Федоровим оглянули житлові будинки, зруйновані російськими ракетами.

"Ми побачили будинки, знищені російською армією. Це демонструє, що росія веде війну проти цивільного населення. Це абсолютно неприпустимо, як і те, що росія захопила більшу частину області. Вона мусить все повернути!", – наголосив  Мартін Єґер

Іван Федоров зазначив, що відновлення будинків відбувається коштом державної субвенції та за підтримки міжнародних партнерів, в тому числі й Німеччини. Вона підтримує Запорізьку область з 2014 року, в умовах повномасштабного вторгнення надає ще більше допомоги: медикаментами, генераторами, а також у відновленні зруйнованих будинків.

"Німеччина підтримує український народ і українські Збройні сили. Ми підтримуємо Президента Зеленського та український уряд і дуже тісно співпрацюємо. Ми також готові фінансувати якісь окремі проєкти додатково, тому що людям, які тут живуть, і тим, хто поїхав до Німеччини та планує повернутися, – їм всім потрібна перспектива", – підкреслив Мартін Єґер.


picture.jpg

picture (1).jpg

picture (3).jpg

picture (4).jpg
Запорізька обласна військова адміністрація

Назад в раздел