«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ПРОФЕСІЙНУ АТЕСТАЦІЮ — рішення ААБК від 01.03.2016 р.

На черговому засіданні Атестаційної архітектурно-будівельної комісії саморегулівної Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», яке відбулося  01 березня 2016 р. в Києві, було прийнято рішення про видачу кваліфікаційних сертифікатів інженерам технічного нагляду, які пройшли професійну атестацію (перелік осіб наведений нижче).

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Акімова Тетяна Іванівна
2 Александров Олександр Валерійович
3 Альбертін Микола Іванович
4 Артюшеня Андрій Васильович
5 Бірюков Борис Вікторович
6 Біушкін Ігор Олексійович
7 Близнюк Валерій Вікторович
8 Бундзяк Іван Петрович
9 Бургела Любов Петрівна
10 Бучнєв Костянтин Миколайович
11 Василенко Олена Григорівна
12 Власенко Богдан Вікторович
13 Войтович Микола Васильович
14 Волков Антон Миколайович
15 Галіцин Микола Миколайович
16 Гальчук Лідія Кирилівна
17 Гарматка Юрій Олександрович
18 Гінжул Володимир Максимович
19 Гончаренко Михайло Миколайович
20 Горох Олександр Степанович
21 Грицюк Ігор Мефодійович
22 Данильчук Ангеліна Василівна
23 Даценко Віктор Васильович
24 Делі Микола Іванович
25 Дьячек Артем Миколайович
26 Єресько Андрій Олександрович
27 Железняк Вадим Олександрович
28 Жиленко Олександр Борисович
29 Замлинський Георгій Борисович
30 Зуєвич Олександр Володимирович
31 Китов Костянтин Михайлович
32 Кінєв Віталій Георгійович
33 Кліщар Дмитро Анатолійович
34 Клюба Василь Васильович
35 Козлов В’ячеслав Аркадійович
36 Колядін Євген Анатолійович
37 Король Микола Дмитрович
38 Король Олександр Іванович
39 Круглов Ігор Сергійович
40 Куріна Тетяна Петрівна
41 Кушнір Володимир Іванович
42 Леонтьєв Микола Володимирович
43 Литвиненко Віталій Михайлович
44 Лінченко Вадим Петрович
45 Маргвелашвілі Автанділ Володимирович
46 Марков Віктор Миколайович
47 Медведєв Сергій Марсальович
48 Миронюк Анатолій Миколайович
49 Мисько Сергій Анатолійович
50 Міндерхуд Хюбрехт Ернуд
51 Моргунов Олександр Миколайович
52 Нечитайло Олексій Олександрович
53 Носенко Григорій Олександрович
54 Овечкін Євгеній Васильович
55 Ольговський Вячеслав Володимирович
56 Осадча Любов Миколаївна
57 П’ятківський Василь Михайлович
58 Пазюк Інна Петрівна
59 Петровський Анатолій Францович
60 Пигарєв Олексій Вячеславович
61 Плачков Семен Іванович
62 Полятикін Віктор Васильович
63 Попсуй Петро Юрійович
64 Прокопчук Ярослав Степанович
65 Ремарчук Лілія Федорівна
66 Рибалко Іван Федотович
67 Рибко Юлія Василівна
68 Рогізна Ірина Вікторівна
69 Сальников Олександр Дмитрович
70 Саросек Дмитро Володимирович
71 Свержевський Віктор Петрович
72 Сімакова Тетяна Георгіївна
73 Скалацький Дмитро Васильович
74 Скиба Володимир Іванович
75 Скидан Микола Миколайович
76 Скульбеда Олександр Миколайович
77 Смирнова Юлія Сергіївна
78 Сохань Віктор Анатолійович
79 Степура Віктор Іванович
80 Стоян Антон Ігорович
81 Стьопін Олексій Віталійович
82 Тритько Андрій Сергійович
83 Ужиніна Тетяна Володимирівна
84 Утін Олександр Володимирович
85 Франчук Олександр Федорович
86 Хомут Ігор Іванович
87 Хромов Сергій Володимирович
88 Черевичний Сергій Володимирович
89 Черкашин Ігор Володимирович
90 Чохленко Олександр Петрович
91 Шамич Юрій Іванович
92 Шарга Ярослав Васильович
93 Шахназарян Олександр Арташесович
94 Шевченко Тарас Віталійович
95 Ширейкін Олексій Юрійович
96 Шутий Микола Степанович
97 Щибликін Андрій Миколайович
98 Юршин Олег Миколайович
99 Яременко Володимир Феодосійович
100 Яшин Денис Олексійович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Безуглий Анатолій Єлисейович
2 Васькевич Віктор Анатолійович
3 Гаврилюк Віталій Іванович
4 Говзан Дмитро Володимирович
5 Даян Тігран Грантович
6 Дерябін Олексій Михайлович
7 Домашич Геннадій Петрович
8 Дороніна Ірина Іванівна
9 Доценко Сергій Юрійович
10 Дроб’язко Володимир Олександрович
11 Дутка Владіслав Богданович
12 Зінчук Анатолій Павлович
13 Квятковський Фелікс Іванович
14 Кедь Андрій Анатолійович
15 Климчук Олександр Віталійович
16 Ковтун Олександр Сергійович
17 Козар Володимир Ярославович
18 Корецький Микола Петрович
19 Куземко Володимир Володимирович
20 Кучерявий Михайло Іванович
21 Линник Андрій Володимирович
22 Лошков Володимир Вікторович
23 Лушніков Юрій Вікторович
24 Максак Раїса Григорівна
25 Маламуж Олександр Анатолійович
26 Мотречко Богдан Олексійович
27 Овечко Антон Володимирович
28 Овсянко Олександр Михайлович
29 Пантелеєв Олександр Сергійович
30 Савко Євген Євгенійович
31 Сагайдак Андрій Миколайович
32 Скрипник Михайло Михайлович
33 Смага Віра Іванівна
34 Трохименко Богдан Іванович
35 Хоменко Іван Миколайович
36 Чередниченко Валерій Миколайович
37 Чорний Віктор Миколайович
38 Юзепольський Євген Арнольдович
39 Юрко Адам Адамович
40 Яцканич Іван Петрович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Босий Андрій Юрійович
2 Ватря Сергій Васильович
3 Вишняков Олег Миколайович
4 Волков Олександр Володимирович
5 Гневик Мирон Тадейович
6 Грішкевич Григорій Олександрович
7 Демчишина Любов Миколаївна
8 Докійчук Олександр Петрович
9 Леонтьєв Валерій Віталійович
10 Луговий Ігор Андрійович
11 Мірошніков Віктор Олексійович
12 Набока Віталій Дмитрович
13 Петрук Володимир Тимофійович
14 Правденко Олександр Іванович
15 Пушкарьов Валерій Михайлович
16 Пушко Олександр Лукич
17 Раківненко Валерій Юрійович
18 Салівончик Ніна Миколаївна
19 Седушкін Валерій Тихонович
20 Соловаров Валерій Юрійович
21 Хоменкова Євгенія Володимирівна

кваліфікаційний рівень - провідний інженер з технічного нагляду
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Аль Канаш Ірина Вікторівна
2 Гугля Сергій Васильович
3 Добровольський Іван Миколайович
4 Закалюжний Петро Федорович
5 Звєздічева Ірина Юріївна
6 Кудрявцев Іван Єфремович
7 Макарова Галина Михайлівна
8 Набока Юрій Олексійович
9 Огаренко Лариса Петрівна
10 Прищепов Валерій Олександрович
11 Соболь Олена Олександрівна
12 Яблонський Ігор Романович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг

1 Алексєєв Андрій Ігорович
2 Андрусенко Володимир Григорович
3 Андрушко Іван Миколайович
4 Богомаз Сергій Анатолійович
5 Болобан Петро Миколайович
6 Борисюк Ігор Васильович
7 Борох Владислав Сергійович
8 Босько Олег Володимирович
9 Гайдамака Максим Миколайович
10 Гончаренко Михайло Миколайович
11 Гонько Олександр Михайлович
12 Джим Микола Григорович
13 Кіріченко Анатолій Володимирович
14 Ковадло Павло Валентинович
15 Криворученко Валерій Володимирович
16 Лазорик Мирослав Петрович
17 Лемішко Олександр Васильович
18 Літвінов Вадим Дмитрович
19 Максимчук Василь Якович
20 Малиха Андрій Ігорович
21 Малиха Ігор Володимирович
22 Маницький Євгеній Володимирович
23 Махова Олена Валеріївна
24 Микитченко Володимир Іванович
25 Надєїн Сергій Вячеславович
26 Назарчук Вадим Аскольдович
27 Никифорчук Євген Васильович
28 Ошкало Сергій Вікторович
29 Перістий Олександр Олександрович
30 Площенко Анатолій Антонович
31 Рудомьоткіна Лариса Борисівна
32 Саїнчук Олег Володимирович
33 Саранча Володимир Анатолійович
34 Семенчук Анатолій Богданович
35 Сердюк Юрій Вікторович
36 Ситник Петро Іванович
37 Стьожка Віталій Володимирович
38 Федоренко Олег Володимирович
39 Хоменко Олександр Іванович
40 Хотинець Олександр Матвійович
41 Черевичний Сергій Володимирович
42 Шиндор Майя Володимирівна
43 Штейко Ілля Юрійович