«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ПРОФЕСІЙНУ АТЕСТАЦІЮ — рішення ААБК від 05.04.2016 р.

На черговому засіданні Атестаційної архітектурно-будівельної комісії саморегулівної Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», яке відбулося  05 квітня 2016 р. в Києві, було прийнято рішення про видачу кваліфікаційних сертифікатів інженерам технічного нагляду, які пройшли професійну атестацію (перелік осіб наведений нижче).

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Аджигірей Олексій Юрійович
2 Андрієвський Павло Якович
3 Андросов Володимир Васильович
4 Базанов Андрій Вікторович
5 Бібіков Анатолій Миколайович
6 Бігас Володимир Миколайович
7 Білик Андрій Васильович
8 Бордіян Сергій Федорович
9 Бугаєнко Олександр Вікторович
10 Варвянський Володимир Іванович
11 Вифлянцев Валерій Вікторович
12 Вишневський Олександр Яковлевич
13 Волощенко Олексій Сергійович
14 Гавриленко Микола Федорович
15 Герасимов Андрій Олександрович
16 Гишко Мирослав Богданович
17 Гіренко Андрій Васильович
18 Горичев Дмитро Ігоревич
19 Градунов Олександр Юрійович
20 Гриценко Олександр Вікторович
21 Грузинський Дмитро Олександрович
22 Губар Василь Михайлович
23 Дмитренко Вадим Сергійович
24 Доценко Володимир Дмитрович
25 Єпішкін Дмитро Олександрович
26 Жуков Станіслав Анатолійович
Зайцев Олександр Олексійович
27 Кисіль Людмила Семенівна
28 Коновал Валентин Анатолійович
29 Конопляник Денис Миколайович
30 Конюхов Анатолій Анатолійович
31 Костильова Людмила Володимирівна
32 Кошляк Геннадій Миколайович
33 Кравченко Андрій Олександрович
34 Кравченко Олександр Володимирович
35 Круглий Дмитро Віталійович
36 Кузьмич Олександр Васильович
37 Кукса Олександр Степанович
38 Кухрівський Василь Анатолійович
39 Марченко Володимир Іванович
40 Марчук Володимир Григорович
41 Мастіменко Геннадій Валентинович
42 Матюшко Олександр Павлович
43 Меньшенін Максим Олегович
44 Михайлишин Роман Михайлович
45 Мороз Ігор Олександрович
46 Некрасов Михайло Михайлович
47 Нетребчук Галина Марківна
48 Новосад Іван Ігорович
49 Олійник Анатолій Францович
50 Острий Роман Олександрович
51 Павловський Олександр Євгенійович
52 Павлусь Андрій Сергійович
53 Побережний Микола Олексійович
54 Прахін Костянтин Станіславович
55 Приколотін Володимир Станіславович
56 Продоус Володимир Петрович
57 Пунченко Володимир Вячеславович
58 Решетніков Олександр Сергійович
59 Рибалко Юрій Миколайович
60 Рошковський Олександр Євгенович
61 Рубан Іван Григорович
62 Рудка Степан Степанович
63 Савченко Анатолій Миколайович
64 Сембратович Мирослав Іванович
65 Сенишин Мирослав Васильович
66 Солод Григорій Аполінарович
67 Тодорова Ліна Олександрівна
68 Толстякова Тетяна Сергіївна
69 Трубніков Володимир Валентинович
70 Уклеін Федір Сергійович
71 Хархаліс Іван Миколайович
72 Чабан Олександр Іванович
73 Чернецький Назар Мар’янович
74 Чечет Олександр Вікторович
75 Шевченко Богдан Олегович
76 Шепеленко Юрій Петрович
77 Шкода Олександр Григорович
78 Юр’єв Роман Юрійович
79 Юхименко Олександр Іванович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Байда Леонід Миколайович
2 Берец Михайло Іванович
3 Біушкін Ігор Олексійович
4 Бринецький Андрій Іванович
5 Вєчоркін Сергій Сергійович
6 Войтів Михайло Миронович
7 Воробйов Роман Павлович
8 Єременко Сергій Вадимович
9 Желізник Ігор Васильович
10 Карабутов Євген Семенович
11 Качурівський Ігор Якович
12 Каща Олександр Вікторович
13 Кирилюк Тарас Степанович
14 Кобиляцький Роман Миколайович
15 Колеснік Андрій Васильович
16 Кушнір Микола Казимирович
17 Лелеченко Вячеслав Володимирович
18 Мостовий Дмитро Володимирович
19 Мухін Дмитро Сергійович
20 Неверовська Валентина Іванівна
21 Потапенко Петро Олександрович
22 Рішко Маріанна Михайлівна
23 Руденко Володимир Леонідович
24 Теодорович Орест Олегович
25 Ткачук Василь Ілліч
26 Троян Людмила Василівна
27 Тумаш Сергій Сергійович
28 Тютюнников Євген Володимирович
29 Федоричка Мирослав Романович
30 Цимбалістий Володимир Іванович
31 Шкуренко Борис Петрович
32 Шологон Дмитро Андрійович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Гарбузов Михайло Євгенійович
2 Жовтобрюх Юрій Григорович
3 Муханов Володимир Володимирович
4 Шмигер Павло Максимович

кваліфікаційний рівень - провідний інженер з технічного нагляду
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Андрієнко Віктор Олексійович
2 Боднар Олексій Миколайович
3 Божко Василь Пилипович
4 Бондаренко Олексій Антонович
5 Височин Володимир Миколайович
6 Вишняков Олег Миколайович
7 Воронцов Володимир Олександрович
8 Герега Тарас Богданович
9 Гізатулін Віталій Сергійович
10 Глоба Анатолій Борисович
11 Дегтярьов Іван Михайлович
12 Каганяк Ігор Михайлович
13 Литвиненко Лариса Миколаївна
14 Луговий Ігор Андрійович
15 Матяш Олег Іванович
16 Мірошніков Віктор Олексійович
17 Павловський Олександр Олександрович
18 Понізов Сергій Євгенович
19 Сокологорський Ігор Геннадійович
20 Соловаров Валерій Юрійович
21 Турчин Віктор Миколайович
22 Удоденко Сергій Вікторович
23 Штомпка Святослав Миколайович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг

1 Абраменко Роман Леонідович
2 Авраменко Валентина Григорівна
3 Баранович Василь Богданович
4 Бишевець Володимир Олександрович
5 Білецький Руслан Володимирович
7 Васюкевич Андрій Сергійович
8 Вітик Олег Ярославович
9 Власенко Валентин Васильович
10 Воронич Наталя Василівна
11 Гайванович Роман Васильович
12 Горобець Олександр Сергійович
13 Деревянкіна Олена Віллівна
14 Домашенко Дмитро Олександрович
15 Драньов Сергій Вікторович
16 Єрохін Сергій Павлович
17 Жуган Світлана Миколаївна
18 Заїка Андрій Валерійович
19 Захарко Петро Йосипович
20 Зіньков Віталій Феодосійович
21 Іващенко В’ячеслав Миколайович
23 Кобиляцький Роман Миколайович
24 Коваль Євген Анатолійович
25 Ковальчик Ігор Ярославович
26 Королюк Микола Анатолійович
27 Кошовий Ігор Орестович
28 Мельниченко Василь Григорович
29 Мурдій Ігор Юрійович
30 Олексюк Віктор Володимирович
31 Паровик Геннадій Миколайович
32 Петровський Микола Іванович
33 Підгорний Олег Андрійович
34 Редько Андрій Васильович
35 Рибко Юлія Василівна
36 Савка Маргарита Іванівна
37 Савян Наталія Іванівна
38 Сало Юрій Володимирович
39 Скакун Віра Тимофіївна
40 Собіщанський Олександр Леонідович
41 Стасевич Віктор Анатолійович
42 Тененик Вікторія Владиславівна
43 Тишенко Василь Павлович
44 Ткач Сергій Вікторович
45 Ткачик Ігор Миколайович
46 Усов Андрій Олександрович
47 Федорчук Віталій Анатолїйович
48 Царюк Світлана Володимирівна
49 Штангей Віталій Валерійович
50 Шуранов Віктор Михайлович
51 Шустров Володимир Миколайович
52 Яблонський Ігор Романович
53 Ященко Тетяна Василівна

валіфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг

1 Белень Максим Валерійович
2 Бихно Марина Володимирівна
Брайченко Петро Адамович
3 Волошин Олександр Васильович
4 Гапон Володимир Іванович
5 Дерябін Олексій Михайлович
6 Коба Федір Григорович
Коберник Сергій Володимирович
7 Ляшко Микола Анатолійович
8 Олійник Володимир Вікторович