«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ПРОФЕСІЙНУ АТЕСТАЦІЮ — рішення ААБК від 27.12.2016 р.

На черговому засіданні Атестаційної архітектурно-будівельної комісії саморегулівної Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», яке відбулося 27 грудня 2016 р. в Києві, було прийнято рішення про видачу кваліфікаційних сертифікатів інженерам технічного нагляду, які пройшли професійну атестацію (перелік осіб наведений нижче)

  • кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду 
  • спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд    
1 Барчук Роман Володимирович
2 Басараба Анатолій Васильович
3 Буря Іван Васильович
4 Буряк Вадим Євгенович
5 Вальков Олег Олександрович
6 Волков Олег Олексійович
7 Воронецький Олександр Вадимович
8 Гайдаржи Ігор Миколайович
9 Гарасим Микола Ярославович
10 Гладун Василь Йосипович
11 Головенько Ігор Григорович
12 Гончарук Михайло Іванович
13 Данилков Андрій Васильович
14 Демчина Андрій Євгенійович
15 Деркач Андрій Іванович
16 Досин Ігор Степанович
17 Дріга Георгій Вікторович
18 Дьяченко Іванна Сергіївна
19 Жук Євген В'ячеславович
20 Золотарьов Володимир Володимирович
21 Іванов Віктор Сергійович
22 Клименко Володимир Костянтинович
23 Кліріченко Максим Олександрович
24 Ковальчук Володимир Григорович
25 Ковінчук Василь Іванович
26 Кривець Юрій Олександрович
27 Криса Ігор Олександрович
28 Кубраков Сергій Іванович
29 Лежньов Антон Вікторович
30 Леміш Сергій Віталійович
31 Ліщук Володимир Леонідович
32 Луцик Володимир Іванович
33 Майданов Олександр Геннадійович
34 Матвієнко Роман Володимирович
35 Матюшин Вячеслав Юрійович
36 Мірошниченко Павло Олександрович
37 Науменко Павло Вікторович
38 Нечай Наталя Сергіївна
39 Олейніков Дмитро Валерійович
40 Охріменко Леонід Володимирович
41 Папаш Валентин Дмитрович
42 Переверзєв Віктор Володимирович
43 Петращук Тетяна Анатоліївна
44 Попов Костянтин Миколайович
45 Портечин Олександр Миколайович
46 Постов Ігор Вікторович
47 Реуцький Сергій Володимирович
48 Сабаревський Сергій Олександрович
49 Сафонік Людмила Василівна
50 Солопов Михайло Олександрович
51 Спірін Володимир Михайлович
52 Тушич Віра Пилипівна
53 Тюпа Євгеній Євгенович
54 Уколов Іван Миколайович
55 Харченко Олександр Васильович
56 Холодний Микола Анатолійович
57 Чекун Юрій Федорович
58 Шама Володимир Петрович
59 Шевченко Сергій Юрійович
60 Шепелєв Віктор Іванович
61 Шова Максим Михайлович
62 Юрченко Ольга Андріївна
63 Якимчук Володимир Іванович
64 Ястремська Валентина Миколаївна
65 Яцейко Володимир Романович

  •   кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії 
  • спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Кірюхін Олександр Петрович
2 Марченко Михайло Васильович
3 Святенька Олена Вікторівна
4 Сех Степан Васильович
5 Снітко Валерій Петрович
6 Фролов Костянтин Ювеналієвич
7 Хрущов Юрій Олегович
8 Щербаченко Ігор Дмитрович


  • кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії 
  • спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд 

1 Гембарський Лев Володимирович
2 Глух Ірина Ігорівна
3 Романів Богдан Ярославович


  • кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії 
  • спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг

1Барановський Віктор Володимирович
2Березовський Роман Валерійович
3Бондарчук Ярослав Володимирович
4Гладій Ростислав Богданович
5Давидко Ігор Васильович
6Канюка Максим Іванович
7Катричева Лариса Іванівна
8Кобрин Олександр Іванович
9Копач Олег Петрович
10Котловий Микола Орестович
11Назаренко Володимир Сергійович
12Новик Петро Олегович
13Панько Костянтин Сергійович
14Проник Юрій Дмитрович
15Романівський Олег Володимирович
16Романчук Андрій Михайлович
17Стовповський Володимир Іванович
18Чернюк Олександр Петрович
19Чичул Ірина Василівна
20Ярем Сергій Васильович