«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

(044) 295 66 45

Задати запитання

ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ПРОФЕСІЙНУ АТЕСТАЦІЮ — рішення ААБК від 16.05.2016 р.

На черговому засіданні Атестаційної архітектурно-будівельної комісії саморегулівної Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», яке відбулося  16 травня 2016 р. в Києві, було прийнято рішення про видачу кваліфікаційних сертифікатів інженерам технічного нагляду, які пройшли професійну атестацію (перелік осіб наведений нижче).

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Бєлєвцов Сергій Володимирович
2 Білий Петро Іванович
3 Бовда Анатолій Миколайович
5 Бондар Володимир Анатолійович
6 Бучківський Любомир Євгенович
7 Василенко Олег Володимирович
8 Великий Віталій Миколайович
9 Віхляєв Віктор Миколайович
10 Воробєй Андрій Юрійович
11 Воронюк Олександр Євгенович
12 Гаврилюк Василь Іванович
13 Гирич Вадим Георгійович
14 Гресько Сергій Валерійович
15 Григоришин Дмитро Андрійович
17 Гужов Володимир Володимирович
18 Данилюк Олександр Сергійович
19 Дудка Марія Михайлівна
20 Жмур Ірина Петрівна
21 Заїкін Олександр Юрійович
22 Зейрук Сергій Миколайович
23 Зікєєв Євген Олексійович
24 Іванов Олексій Володимирович
25 Ігнатенко Юрій Михайлович
27 Когут Анатолій Васильович
28 Коляденко Петро Іванович
29 Коляденко Юрій Петрович
30 Компанієць Олександр Миколайович
31 Корнієнко Микола Миколайович
32 Коробченко Сергій Миколайович
33 Крета Василь Михайлович
34 Круподьоров Олег Петрович
35 Кучерук Євгенія Петрівна
37 Лазар Олег Миколайович
38 Ліщинський Володимир Богданович
39 Лобода Олександр Володимирович
40 Лопатинський Іван Степанович
41 Макарова Валентина Миколаївна
42 Малевич Ігор Михайлович
43 Малюта Людмила Миколаївна
44 Мельников Ігор Миколайович
45 Моргай Павло Валерійович
47 Павельчук Сергій Анатолійович
48 Павлюк Леонід Михайлович
49 Павлюк Степан Петрович
50 Петров Юрій Олександрович
51 Пивоваров Сергій Григорович
52 Подя Олексій Володимирович
53 Радіонов Микола Олексійович
54 Ротар Тарас Сергійович
56 Рудий Тарас Миколайович
57 Рябий Михайло Петрович
58 Сальний Олексій Анатолійович
59 Семко Ігор Миколайович
60 Сенчук Володимир Васильович
61 Сизько Сергій Іванович
62 Скубеніч Володимир Михайлович
63 Смєля Володимир Ігорович
64 Солоід Олександр Іванович
65 Стевчак Ігор Орестович
66 Ткачова Наталія Федорівна
67 Третяк Олександр Сергійович
68 Фурдипал Андрій Олександрович
69 Хомяк Юрій Михайлович
70 Чичул Ірина Василівна
71 Шевчук Ярослав Миколайович
72 Шепелєв Сергій Олександрович
73 Шлєков Дмитро Олександрович
74 Шовгеня Микола Іванович
76 Шутєєва Марина Юріївна

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду ІІ категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Бихно Марина Володимирівна
2 Вавринюк Богдан Андрійович
3 Гусаров Микола Васильович
4 Дзямко Михайло Юрійович
5 Добровольський Юрій Леонідович
6 Друїнський Андрій Олександрович
7 Ісак Юрій Юрійович
8 Казаков Сергій Олександрович
9 Ковтанюк Іван Дмитрович
10 Кузьменко Олександр Петрович
11 Лукинич Михайло Федорович
12 Лукьянов Станіслав Юрійович
13 Ноздрачов Олег Вікторович
14 Пинтя Михайло Васильович
15 Процикевич Андрій Петрович
16 Репринцев Ігор Едуардович
17 Солонинка Степан Зеновійович
18 Тарасенко Сергій Іванович
19 Тумаков Ігор Володимирович
20 Фалецький Віктор Петрович
21 Федоров Віталій Кузьмич
22 Фіца Сергій Олексійович
23 Черноусов Олександр Олександрович
24 Шандер Олександр Іванович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду І категорії
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд

1 Борисова Наталія Сергіївна
2 Борисова Олена Василівна
3 Наволоков Олександр Анатолійович
4 Сеньків Тарас Миколайович
5 Сурніна Наталія Петрівна
6 Щербіна Руслан Петрович

кваліфікаційний рівень - інженер з технічного нагляду 
спеціалізація - технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг

1 Боровець Сергій Михайлович
2 Когут Василь Миколайович
3 Момотюк Сергій Миколайович
4 Павлик Юрій Олександрович
5 Синюга Любомир Васильович
6 Федоренко Олександр Володимирович